Jdi na obsah Jdi na menu

Prázdninové závody Čáslav 6.7.2011

Prázdninové závody - Čáslav - 6.7.2011
60m přípravka starší - kluci       dálka - přípravka starší      
1. Brtník Jiří 0 Speed Brno 9,0 1. Brtník Jiří 0 Speed Brno 440
2 Mejzlík Viktor 0 Speed Brno 9,4 2 Veleba Viktor 1 Speed Brno 400
2. Veleba Viktor 1 Speed Brno 9,4 3 Hofbauer Martin 0 Speed Brno 333
4 Hofbauer Martin 0 Speed Brno 9,8 4 Mejzlík Viktor 0 Speed Brno 313
60m benjamínci - kluci         dálka benjamínci - kluci      
1. Fiala Jan 4 Speed Brno 11,0 1. Fiala Jan 4 Speed Brno 265
60m přípravka starší - dívky       dálka přípravka starší - dívky    
1. Wismanová Julie 0 Speed Brno 9,4 1. Wismanová Julie 0 Speed Brno 375
2. Vánišová Anna 1 AC Čáslav 9,5 2. Vánišová Anna 1 AC Čáslav 305
60m přípravka mladší - dívky       dálka přípravka mladší - dívky  
1. Plášková Denisa 2 Speed Brno 10,1 1. Plášková Denisa 2 Speed Brno 327
2 Plačková Valerie 3 Speed Brno 11,8 2 Davidová Veronika 3 Speed Brno 255
3 Davidová Veronika 3 Speed Brno 12,0 3 Plačková Valerie 3 Speed Brno 226
4 Vánišová Viktorie 3 AC Čáslav 12,1 4 Vánišová Viktorie 3 AC Čáslav 215
60m - benjamínci - dívky         dálka benjamínci - dívky      
1. Šoukalová Nela 4 Speed Brno 10,5 1. Šoukalová Nela 4 Speed Brno 300
2 Vyskočilová Adéla 4 AC Čáslav 11,2 2 Vyskočilová Adéla 4 AC Čáslav 270
3 Vyskočilová Lucie 5 AC Čáslav 15,2 3 Vyskočilová Lucie 5 AC Čáslav 191
60m - žákyně mladší         dálka - žákyně mladší      
1. Božková Kateřina 98 Speed Brno 8,4 1. Božková Kateřina 98 Speed Brno 395
2 Jirků Alexandra 98 Speed Brno 8,5 2 Plisková Anna 98 Speed Brno 392
3 Plisková Anna 98 Speed Brno 8,6 3 Jirků Alexandra 98 Speed Brno 352
60m - žáci mladší         dálka - žáci mladší      
1. Andrle Štěpán 98 AC Čáslav 8,8 1. Budínský Jan 98 Speed Brno 384
2 Budínský Jan 98 Speed Brno 9,2 2 Andrle Štěpán 98 AC Čáslav 367
3 Ngouyen Nick 99 Speed Brno 9,8 3 Dolnozemský Marek 99 Speed Brno 323
4 Dolnozemský Marek 99 Speed Brno 10,6 4 Ngouyen Nick 99 Speed Brno 301
150m - žákyně starší         dálka - žákyně starší      
1. Pírková Marcela 96 Speed Brno 20,2 1. Pírková Marcela 96 Speed Brno 447
2 Todorová Anna 97 Speed Brno 20,6 2 Todorová Anna 97 Speed Brno 440
3 Maleninská Leona 96 Speed Brno 21,0 3 Kurowská Anna 97 Speed Brno 390
4 Kurowská Anna 97 Speed Brno 21,4 4 Plačková Natálie 96 Speed Brno 373
5 Hiršová Gabriela 96 Speed Brno 23,0 5 Maleninská Leona 96 Speed Brno 345
6 Plačková Natálie 96 Speed Brno 23,2 6 Hiršová Gabriela 96 Speed Brno 330
150m - juniorky         dálka - juniorky      
1. Kratochvílová Johana 93 AC Čáslav 19,5 1. Kratochvílová Johana 93 AC Čáslav 436
2. Gladková Jana 93 AC Čáslav 21,9 2. Gladková Jana 93 AC Čáslav 388
150m - žáci starší         dálka - žáci starší      
1. Bureš Michal 96 AC Čáslav 20,8 1. Bureš Michal 96 AC Čáslav 441
2 Gladkov Martin 97 AC Čáslav 22,2 2 Gladkov Martin 97 AC Čáslav 423
3 Andrle Štěpán 98 AC Čáslav 22,3 3 Tomek Jiří 97 Speed Brno 400
4 Tomek Jiří 97 Speed Brno 23,2

 

Facebook

MŠMT

Podporují nás

MŠMT

Středočeský kraj

Archiv

Kalendář
červen / 2022