Oddílové přebory ml.žactva a přípravky 1.3.2019
3. 3. 2019
Oddílové přebory přípravek a mladšího žactva | |||||||||||
Čáslav - 1.3.2019 - hala BIOS | |||||||||||
2x30y - přípravka mladší - dívky | 2x30y - přípravka mladší - kluci | ||||||||||
1. | Hrabčáková Margareta | 10 | CASLA | 10,8 | 1. | Heřmánek Antonín | 10 | CASLA | 10,9 | ||
2. | Dospivová Karolína | 11 | CASLA | 11,2 | 2. | Sovadina Adam | 10 | CASLA | 11,3 | ||
2x30y - přípravka starší - dívky | 2x30y - přípravka starší - kluci | ||||||||||
1. | Podhájecká Nikol | 8 | CASLA | 9,9 | 1. | Havelka Adam | 8 | CASLA | 10,2 | ||
2. | Navrátilová Denisa | 8 | CASLA | 10,4 | 2. | Kofroň Adam | 8 | CASLA | 10,3 | ||
3. | Machová Viktorie | 8 | CASLA | 10,5 | 3. | Vávra Zdeněk | 8 | CASLA | 11,2 | ||
4. | Kinclová Denisa | 9 | CASLA | 11,0 | 4. | Slovák Filip | 8 | CASLA | 11,6 | ||
5. | Štefánková Ivana | 9 | CASLA | 11,3 | |||||||
2x30y - žákyně mladší | 2x30y - žáci mladší | ||||||||||
1. | Kozlová Marie | 6 | CASLA | 9,1 | 1. | Pernica Adam | 7 | CASLA | 8,7 | ||
2. | Vaňková Kristýna | 7 | CASLA | 9,5 | 2. | Apltauer Václav | 7 | CASLA | 8,8 | ||
3. | Pelešková Gabriela | 7 | CASLA | 10,4 | 3. | Vejrosta Kryštof | 6 | CASLA | 9,0 | ||
4. | Straka Jakub | 6 | CASLA | 9,4 | |||||||
5. | Straka Filip | 6 | CASLA | 9,5 | |||||||
6. | Zralý Martin | 7 | CASLA | 9,9 | |||||||
7. | Víšek Jakub | 7 | CASLA | 10,4 | |||||||
8. | Malina Miroslav | 6 | CASLA | 11,2 | |||||||
9. | |||||||||||
hod medicinbalem 1kg - přípravka mladší - dívky | hod medicinbalem 1kg - přípravka mladší - kluci | ||||||||||
1. | Hrabčáková Margareta | 10 | CASLA | 4,30 | 1. | Sovadina Adam | 10 | CASLA | 3,90 | ||
2. | Dospivová Karolína | 11 | CASLA | 3,50 | 2. | Heřmánek Antonín | 10 | CASLA | 3,30 | ||
hod medicinbalem 2kg - příprakva starší - dívky | hod medicinbalem 2kg - příprakva starší - kluci | ||||||||||
1. | Machová Viktorie | 8 | CASLA | 7,80 | 1. | Vávra Zdeněk | 8 | CASLA | 4,50 | ||
2. | Kinclová Denisa | 9 | CASLA | 4,10 | 2. | Kofroň Adam | 8 | CASLA | 4,30 | ||
3. | Podhájecká Nikol | 8 | CASLA | 3,90 | 3. | Havelka Adam | 8 | CASLA | 4,10 | ||
4. | Navrátilová Denisa | 8 | CASLA | 3,40 | 4. | Slovák Filip | 8 | CASLA | 3,10 | ||
5. | Štefánková Ivana | 9 | CASLA | 2,80 | |||||||
výška - žákyně mladší | výška - žáci mladší | ||||||||||
1. | Vaňková Kristýna | 7 | CASLA | 130 | 1 | Apltauer Václav | 7 | CASLA | 125 | ||
2. | Kozlová Marie | 6 | CASLA | 110 | 2 | Pernica Adam | 7 | CASLA | 125 | ||
3. | Pelešková Gabriela | 7 | CASLA | 95 | 2 | Vejrosta Kryštof | 6 | CASLA | 125 | ||
4 | Zralý Martin | 7 | CASLA | 120 | |||||||
5 | Straka Filip | 6 | CASLA | 115 | |||||||
6 | Straka Jakub | 6 | CASLA | 105 | |||||||
6 | Víšek Jakub | 7 | CASLA | 105 | |||||||
8 | Malina Miroslav | 6 | CASLA | 100 | |||||||
2x30y překážek - přípravka mladší - dívky | 2x30y překážek - přípravka mladší - kluci | ||||||||||
1. | Hrabčáková Margareta | 10 | CASLA | 12,1 | 1. | Heřmánek Antonín | 10 | CASLA | 11,7 | ||
2. | Dospivová Karolína | 11 | CASLA | 12,6 | 2. | Sovadina Adam | 10 | CASLA | 11,9 | ||
2x30y překážek - přípravka starší - dívky | 2x30y překážek- přípravka starší - kluci | ||||||||||
1. | Navrátilová Denisa | 8 | CASLA | 11,7 | 1. | Kofroň Adam | 8 | CASLA | 11,6 | ||
2. | Machová Viktorie | 8 | CASLA | 11,8 | 2. | Havelka Adam | 8 | CASLA | 11,8 | ||
3. | Štefánková Ivana | 9 | CASLA | 12,8 | 3. | Vávra Zdeněk | 8 | CASLA | 12,3 | ||
4. | Kinclová Denisa | 9 | CASLA | 13,1 | 4. | Slovák Filip | 8 | CASLA | 12,9 | ||
5. | Podhájecká Nikol | 8 | CASLA | 13,8 | |||||||
2x30y překážek- žákyně mladší | 2x30y překážek- žáci mladší | ||||||||||
1. | Kozlová Marie | 6 | CASLA | 11,6 | 1. | Vejrosta Kryštof | 6 | CASLA | 10,2 | ||
2. | Vaňková Kristýna | 7 | CASLA | 12,4 | 2. | Pernica Adam | 7 | CASLA | 10,8 | ||
3. | Pelešková Gabriela | 7 | CASLA | 13,6 | 3. | Apltauer Václav | 7 | CASLA | 10,9 | ||
4. | Straka Jakub | 6 | CASLA | 12,0 | |||||||
5. | Straka Filip | 6 | CASLA | 12,0 | |||||||
6. | Zralý Martin | 7 | CASLA | 12,6 | |||||||
7. | Víšek Jakub | 7 | CASLA | 13,5 | |||||||
8. | Malina Miroslav | 6 | CASLA | 14,5 | |||||||
trojboj - přípravka mladší - dívky | trojboj - přípravka mladší - kluci | ||||||||||
1. | Hrabčáková Margareta | 10 | CASLA | 3 | 1. | Heřmánek Antonín | 10 | CASLA | 4 | ||
2. | Dospivová Karolína | 11 | CASLA | 6 | 2. | Sovadina Adam | 10 | CASLA | 5 | ||
trojboj - přípravka starší - dívky | trojboj - přípravka starší - dívky | ||||||||||
1. | Machová Viktorie | 8 | CASLA | 6 | 1. | Kofroň Adam | 8 | CASLA | 5 | ||
2. | Navrátilová Denisa | 8 | CASLA | 7 | 2. | Havelka Adam | 8 | CASLA | 6 | ||
3. | Podhájecká Nikol | 8 | CASLA | 9 | 3. | Vávra Zdeněk | 8 | CASLA | 7 | ||
4. | Kinclová Denisa | 9 | CASLA | 10 | 4. | Slovák Filip | 8 | CASLA | 12 | ||
5. | Štefánková Ivana | 9 | CASLA | 13 | |||||||
trojboj - žákyně mladší | trojboj - žákci maldší | ||||||||||
1. | Kozlová Marie | 6 | CASLA | 4 | 1. | Pernica Adam | 7 | CASLA | 5 | ||
2. | Vaňková Kristýna | 7 | CASLA | 5 | 2. | Apltauer Václav | 7 | CASLA | 6 | ||
3. | Pelešková Gabriela | 7 | CASLA | 9 | 3. | Vejrosta Kryštof | 6 | CASLA | 6 | ||
4. | Straka Jakub | 6 | CASLA | 14 | |||||||
5. | Straka Filip | 6 | CASLA | 15 | |||||||
6. | Zralý Martin | 7 | CASLA | 16 | |||||||
7. | Víšek Jakub | 7 | CASLA | 20 | |||||||
8. | Malina Miroslav | 6 | CASLA | 24 | |||||||
o pořadí na 2.místě rozhodl čas na 2x30y |